Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Image
nn: Bilete

en: Display options
nn: Visningsalternativ

en: Slogan
nn: Motto
