Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Image
pl: Obraz

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Celsius
pl: Celsjusza

en: Fahrenheit
pl: Fahrenheita

en: Global configuration
pl: Globalna konfiguracja
