Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Image
fa: تصویر

en: Display options
fa: گزینه‌های نمایش

en: Slogan
fa: شعار
