Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Image
uk: Зображення

en: Display options
uk: Опції відображення

en: Celsius
uk: Цельсія

en: Fahrenheit
uk: Фаренгейт

en: Slogan
uk: Гасло

en: Global configuration
uk: Загальна конфігурація
