Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Image
de: Bild

en: Display options
de: Anzeigeoptionen

en: Api Key
de: API Schlüssel
