Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Image
et: Pilt

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Slogan
et: Tunnuslause

en: Upload New Image(s)
et: Laadi üles uus pilt
