Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Image
eu: Irudia

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak

en: Slogan
eu: Leloa
