Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Image
gl: Imaxe

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Slogan
gl: Eslogan
