Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Image
he: תמונה

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: Slogan
he: סלוגן
