Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Image
hr: Slika

en: Display options
hr: Opcije prikaza

en: Celsius
hr: °C

en: Fahrenheit
hr: Fahrenheita
