Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Image
nl: Afbeelding

en: Display options
nl: Weergave-opties

en: Cache time
nl: Cache-tijd

en: Upload New Image(s)
nl: Nieuwe afbeelding(en) uploaden

en: Global configuration
nl: Algemene instellingen
