Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Image
ru: Изображение

en: Display options
ru: Настройки отображения

en: Celsius
ru: Цельсий

en: Fahrenheit
ru: Фаренгейт

en: Slogan
ru: Слоган
