Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Image
tr: Resim

en: Display options
tr: Gösterim seçenekleri

en: Celsius
tr: Selsius

en: Fahrenheit
tr: Fahrenhayt
