Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Image
vi: Ảnh

en: Display options
vi: Các tùy chọn trình bày

en: Slogan
vi: Khẩu hiệu
