Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Reset
af: Herstel

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Send
af: Stuur

en: Libraries
af: Biblioteke
