Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Reset
bg: Рестартирай

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Send
bg: Изпрати
