Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Value
de: Wert

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: To
de: An

en: From
de: Von

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Send
de: Senden

en: Connect
de: Verbinden

en: Wallet
de: Brieftasche

en: Providers
de: Anbieter

en: Network
de: Netzwerk

en: Libraries
de: Bibliotheken

en: Default provider
de: Standard-Anbieter

en: Nonce
de: Momentan
