Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Send
fr: Envoyer

en: Connect
fr: Connexion

en: Providers
fr: Fournisseurs

en: Network
fr: Réseau

en: Libraries
fr: Bibliothèques
