Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Reset
hr: Poništi

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Send
hr: Pošalji
