Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Reset
lv: Attīrīt

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Send
lv: Sūtīt

en: Connect
lv: Pieslēgties
