Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Value
ne: मान

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
