Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Reset
ru: Сбросить

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Custom
ru: Собственная

en: Send
ru: Отправить

en: Wallet
ru: Кошелек

en: Providers
ru: Поставщики

en: Libraries
ru: Библиотеки

en: Default provider
ru: Поставщик по умолчанию.
