Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Reset
sq: Rifillo

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Send
sq: Dërgo
