Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Reset
sv: Återställ

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Custom
sv: Anpassad

en: Send
sv: Skicka

en: Providers
sv: Leverantörer

en: Libraries
sv: Bibliotek
