Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Reset
tr: Sıfırla

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Custom
tr: Özel

en: Send
tr: Gönder

en: Libraries
tr: Kütüphaneler
