Web accessibility (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Name
jv: Jeneng

en: Add
jv: Tambah

en: Web services
jv: Layanan web
