Web accessibility (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Web services
lt: Web paslaugos
