Web accessibility (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
