Web accessibility (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
