Web accessibility (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Name
bg: Име

en: Add
bg: Добави

en: Web services
bg: Уеб услуги
