Web accessibility (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Name
ru: Название

en: Add
ru: Добавить

en: Web services
ru: Веб-службы
