Web accessibility (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Name
sk: Názov

en: Add
sk: Pridať

en: Web services
sk: Webové služby
