Web accessibility (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: Web services
az: Veb xidmətləri
