Web accessibility (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: Web services
sq: Shërbimet web
