Web accessibility (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Name
cs: Jméno

en: Add
cs: Přidat

en: Web services
cs: Webové služby
