Web accessibility (8.x-1.4) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Add
de: Hinzufügen

en: Web services
de: Web-Dienste

en: Enter a valid URL.
de: Geben Sie eine gültige URL ein.
