Web accessibility (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Name
et: Nimi

en: Add
et: Lisa

en: Web services
et: Veebiteenused
