Web accessibility (8.x-1.4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Name
fil: Pangalan

en: Add
fil: Idagdag

en: Web services
fil: Mga serbisyo ng web
