Web accessibility (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Name
fr: Nom

en: Add
fr: Ajouter

en: Web services
fr: Services Web
