Web accessibility (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Name
my: အမည်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL
