Web accessibility (8.x-1.4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Name
ne: नाम

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: URL
ne: यूआरएल
