Web accessibility (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Name
nl: Naam

en: Add
nl: Toevoegen

en: Web services
nl: Webservices
