Web accessibility (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Name
ro: Nume

en: Add
ro: Adaugă

en: Web services
ro: Servicii web
