Web accessibility (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Name
ja: 名前

en: Add
ja: 追加

en: Web services
ja: ウェブサービス
