Web accessibility (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Name
lv: Nosaukums

en: Add
lv: Pievienot

en: Web services
lv: Web servisi
