Web Page Archive (4.0.0) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Next
br: Da heul

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Page
br: Pajenn

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ

en: About
br: Diwar-benn
