Web Page Archive (4.0.0) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
