Web Page Archive (4.0.0) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Number
si: අංකය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
