Web Page Archive (4.0.1) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Cancel
af: Kanseleer

en: URLs
af: URLe

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Number
af: Getal

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Time
af: Tyd

en: Add
af: Voeg by

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Users
af: Gebruikers

en: Revision
af: Weergawe

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
