Web Page Archive (4.0.1) - en to eo translation catalogue (37 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Time
eo: Tempo

en: Add
eo: Aldonu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Url
eo: URL

en: Never
eo: Neniam

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Users
eo: Uzantoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio

en: Revision of %title from %date
eo: Revizio pri %title de %date

en: Apply
eo: Apliku

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
